| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii in zodia Leu?

14 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mi se par mult prea aroganti. Majoritatea speciilor din aceasta zodie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aici nu depinde de zodie depinde de comportamentul personalitatea gandirea fiecaruia

Răspuns utilizator avertizat
| December a răspuns:

Zodia nu are nici o legatura cu persoana in sine. S-au facut niste asemanari fiindca unele persoane erau intr-un fel si acum multa lume baga botu la tampenile astea.

| alex0110 a răspuns:

Ar avea calitati de conducator, siguranta de sine, creativitate... dar si aroganta, egoismul, rautatea...
Cea mai puternica dorinta din zodia leu este sa straluceasca, sa fie în prim plan. Eu nu cred ca e o persoana foarte buna, dar se descurca in viata.

| Labyrinth a răspuns:

Îs prea energici şi câteodată mi se par nişte retardaţi cu ideile lor. No, nu vreau să jignesc pe nimeni dar aşa am observat.

| vivigreen a răspuns:

Sunt posesivi, orgoliosi si cate odata nesimtiti dar cu toate acestea sunt buni in relatii, cooperativi si foarte sensibili cand e vorba de dragoste. Sunt chiar niste iubiti buni.

| soby47 a răspuns:

Lol, tu caracterizezi oamenii dupa zodii? Fiecare om e unic... pff ce a ajuns lumea de azi

| doraz a răspuns (pentru soby47):

Nu, pur si simplu sunt curioasa cum sunt perceputi cei in zodia leu.
Azi am auzit o discutie intre 2 fete in care una din ele ii spunea celeilalte"Fata, nici nu l-am lasat sa-mi vorbeasca dupa ce am auzit ce zodie e. Imi place, dar e Leu, nu ma bag!". De aici curiozitatea mea.

| soby47 a răspuns (pentru doraz):

Ok am mai inteles ce e cu intrebarea... dar cum am spus pff ce a ajuns lumea de azi. bine, nici fata aia nu e f desteapta. Adica s-a ajuns sa fie mai rau sa te fi nascut in nu-s ce zodie decat sa umbli dupa alte 5 fete?

| Alesssiiia a răspuns:

Sunt gelosi.

| soby47 a răspuns (pentru Alesssiiia):

Sunt gelosi laughing) Omul in tot curprinsul lui e gelos si plin de rautate. Ce vrei sa cred ca tu nu esti geloasa? laughing)

| Alesssiiia a răspuns (pentru soby47):

laughing EU nu sunt, dar fostul meu prieten este Leu si nu ma lasa nici sa stau langa un baiat.laughing
Eu sunt tot leu. laughing

| PewDiePieXD a răspuns:

Eu sunt fata in zodia leu, dar nu sunt o fire aroganta sau egoista asa cum sunt tipii.dar toate persoanele in zodia leu sunt posesive si atunci cand se indragostesc sunt "loiali" laughing daca pot spune asa laughing