| AnkaAncuta a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii in zodia scorpiaon?

5 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

O sa ti-o spun din proprie experienta. Am avut un prieten, un ''BFF'' baiat in zodia Scorpion. La inceput mi se parea ca stie ce vrea, era foarte realist, cu capul pe umeri, nu pleca niciodata in vizite pe alte planete(adica sa fie aerian), se baza mereu pe instinctele sale si nu pe ceea ce i se spunea, un caracter puternic si orgolios. Cat despre dragoste statea foarte prost, nu putea rezista tentatiilor. Deci... acum, nu stiu daca toti sunt la fel dar cred ca, chestia asta e valabila pentru multi in orice caz...
Concluzie: O parere cam dificila.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de obicei reci. Sunt fideli. Cunosc un singur tip in rest la femei zodia scorpion e dezastru, cunosc mai multe scorpii si nu se compara cu partea masculina a zodiei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand ce e ala "scorpiaon"?
In al doilea rand nu poti cataloga oe cineva dupa zodie. Daca eu sunt fecioara si sunt prost asta nu inseamna ca toti oamenii din zodia respectiva sunt prosti.

| AnkaAncuta explică (pentru anonim_4396):

Sa stii ca eu am intalnit 2 persoane din zodia berbec care au aproape acelasi comportament si obiceiuri tongue... si de aici am tras concluzia ca si zodia are o oarecare influenta aspura noastra ca indivizi.

| elena445 a răspuns:

Ce sa zic? Sunt draguti si chiar cunosc un baiat care e de treaba e linistit si e dragut si inteligent. Pana la urma toate zodiile sunt dragute. Pa, pa!