| RAY a întrebat:

Ce parere aveti despre barbati urati care se dau la fete frumoase, tinere, iar cand ele le refuza tot ei le numesc curve?
in aceasta minciuna arta seductiei esti invatat ca carcaterul conteaza cand 80% din ceea ce percem e vizual indiferent de sex, de ce se dau barbati astia la fete frumoase? ei nu se privesc in oglinda?

Răspuns Câştigător
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Asa e frate numai ca NU au dreptul sa le faca curve daca ei nu se uita in oglinda, normal ca o fata frumoasa vrea un baiat frumos, ala poate sa aiba sufletul pur, daca e urat cu spume, nici o sansa

| RAY explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Man ceva trebuie sa atraga o fata ori fizicul lui ori banii lui, carcaterul nul sti nici dupa o viata

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incercarea moarte nu are presupun ca isi spun in minte. Daca le fac pe ele curve sunt ei prosti