| ElenaGhilbert a întrebat:

Ce parere aveti despre acele fete care se fotografiaza in oglinda si se vede telefonul(dar sunt frumoase)?

16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vor sa fie bagate in seama si nu stiu cum sa o faca.

| SkyPilot a răspuns:

Daca nu este oglinda din WC, cu tot felul de privelisti in spatele fetei, atunci totul e OK.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot ele sa fie si Shakira, tot niste idioate moarte dupa atentie sunt. una e sa iti faci poza sa vezi cum iti sta dar cand faci 1000 si le pui pe toate pe fb, e clar ca o faci sa fii pupata in dos pentru ca doar asa te mai baga cineva in seama. ce viata patetica trebuie sa ai

| ElenaGhilbert explică (pentru anonim_4396):

De aia si intreb de ce asa de multe fete isi fac poze in oglinda (dar eu nu sunt printre ele)

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce ai tu cu Shakira? laughing
Am vazut in mai multe raspunsuri de ale tale pe Shakira.
Iti place muzica ei sau?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ascult multa muzica de la ea, dar imi place cum arata laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing
Ce ooom, te uiti doar la ambalaj.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am crezut ca ma cunosti pana acum (oarecum ). ca sa iti dau exemplu, decat una ca bianca draguseanu, mai bine solo. asta e clar. daca e proasta facuta gramada, nu prea ma atrage, poate doar la inceput.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Glumeam, mai.
Ce, Bianca Dragusanu este cunoscuta si la voi?
Vai, tara asta, in ce hal a ajuns I don't want to see

Aa, Grey, sa nu uiti de "eronat" si "nefolositor".

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aici e cunoscuta si inna si altele. mai ales aia antonia.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

I don't want to see Sunt romanca si nu le ascult.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Antonia e cunoscuta ca s-a casatorit cu un italian dupa ea a divortatlaughing ce sa le faci.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Uite cine ne reprezina la Eurovision :x
https://www.youtube.com/watch?v=Nw6sKQbwQOM

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt nesuferite.
Pe nici una nu o sufar.
Poate sa-mi fie si ruda, ca tot aceeasi parere am.
Fata care se pozeaza in oglinda cu telefon ori vrea ca toata lumea sa stie ce telefon are, ori se indoaie ca toata lumea sa stie ce "forme" are, ori ambele.
Si sa nu uitam fabulosul bot de rata.

| Salahadin73 a răspuns:

Pe mine ma amuza. Sunt niste maimute narcisiste si superficiale.

| Draguţica00Tania a răspuns:

Din punctul meu de vedere e doar o metodă de a te lauda cu telefonul sau cu VAI CE CASA AI.