| MrNuggets a întrebat:

Ce părere aveți despre bărbații care vor doar sex? Sunt sigma?

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Si eu consider ca oricine poate sa faca orice atat timp cand da de inteles ce vrea (in acest caz doar sex) si cauta persoane cu aceeasi mentalitate.Asa e de bun simt sa faci din respect pentru tine si pentru altii, fara drame stupide.

| sammie a răspuns:

Poate altceva nu știu să facă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că pun mai mult preț pe relațiile fizice decât pe cele sentimentale.

| Ana1687 a răspuns:

Personal nu cred in ideea de sigma, alfa, beta si altele asemenea.
Nu consider ca este o problema atata timp cat isi cauta persoane interesate de acelasi lucru si le trateaza cu respect.