| Mariela_1621 a întrebat:

Ce parere aveti despre barbatii la cratita?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O doamne ce`mi place:d. Eu nu stiu sa gatesc (si nu, nu ma mandresc cu asta, dar asta e realitatea), dar prietenu` meu stie, si chiar foarte bine. El gateste, iar eu conduc, schimb uleiu` la masinalaughing, si am doar 18 anilaughing, si daca ma vezi pe strada la 1. 60 si 48 de kg alee mele nu zici ca is capabila sa schimb un cauciuc sau ceva de genu`laughing.

Sa fi iubita, deci asa ca o concluzie:adorr barbati "craticiosi"love struck.

9 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Eu gătesc mult mai bine decât multe femei mai în vârstă şi cu 10 ani decât mine.
Care-i şpilu' că nu pricep?

| Libelle a răspuns:

Hai s-o luam logictongue
ca sa gatesti si sa-ti iasa si o bunaciune de mancare trebuie sa fi foarte atent cu ce faci, asa incat sa fie perfect.si iti trebuie ceva pricepere.si asa ies multe calitati ale unui baiat la ivealalaughing
deci...de apreciasmug

| Razvan a răspuns:

Mi se par sexy.Eu ma pricep sa schimb o roata si inca nu am permis de conducere asa ca el e cazul sa ramana in bucatariehee hee

| ATHOS a răspuns:

Din cate stiu, Mariela, cei mai mari bucatari ai lumii sunt barbatii si nu femeile!

| Ana a răspuns:

Le sta bine big grin

| YourDailyApple a răspuns:

Tot respectul. Nu e nicio rusine sa stii sa iti faci si singur mancare de exemplu cum ar fi sa prajesti o portie amarata de cartofi sau sa faci 2 oua prajite. Nu vad de ce societatea le-a etichetat drept "treburi femeiesti ", si femeile mai dau o gaura cu bormasina sau schimba o priza daca e nevoie si nu au un barbat. Eu stand mai mult cu mama am invatat sa si dau cu aspiratorul, sa calc, sa spal vasele, altii de varsta mea nici ipotetic nu si-ar pune problema de a fi "la cratita" -vorba ta.
As fi vrut sa am si un model masculin in viata mea sa ma invete si treburile barbatesti dar n-a fost sa fie...

| alexutza_5803 a răspuns:

Bravo acelor barbati care isi ajuta nevestele la treburile casnice, si nu stiu decat sa tipe si sa urle ca vor mancare...happyhappy
Acei barbati merita tot respectul dar pacat ca sunt foarte putinicrying

| dragos_7623 a răspuns:

Personal imi place sa gatesc dar nu tot timpul. o parere buna in general iar daca prin asta iti ajuti si iubita. cei mai buni bucatari sunt barbatii big grin

| BabyGirl_4263 a răspuns:

O parere foarte buna. Pe mine m-ar impresiona un baiat daca ar gati pentru mine. Nu trebuie sa fie ceva sofisticat, doar sa stiu eu ca a facut ceva frumos pentru mine. Oricum se spune ca barbatii sunt cei mai buni bucatari