| Geanin a întrebat:

Ce parere aveti despre bisexualitate?

22 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O prostie

| George1510 a răspuns:

O prostie! La fel și homosexualitatea! Lăsați-mă cu hormoni, cromozomi și alte cauze, nu există așa ceva!

| RareşTPUro a răspuns:

Eu unul nu-s de-acord deoarece nu mi se pare normal ca si un copil sa aiba parinti bi, iar la scoala sa il intrebe profa. "cheam-o pe mama ta la scoala" iar el sa raspunda: mama mea e barbat laughing.

| RAY a răspuns:

Ce sa spun fiecare face ce vrea, tu despre asexualitate ce parere ai?

| neutrino a răspuns:

Nu avem dreptul sa criticam o anomalie de sanatate, atata timp cat cel/cea in cauza stie sa fie discret/a. Personal prefer normalitatea, adica unisexualitatea.

| Astaeparereamea a răspuns (pentru neutrino):

De parca bisexualii dispun de mai multe organe sexuale laughing

| Suck a răspuns:

Hmm... am avut parte de o fata bisexuala, e super tare, mai ales in intimitate cu doua, la baieti e nasol rau, nici nu vreau sa ma gandesc (dante).

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Suck):

Iar dai din dormitor? O sa te bata sleep daca afla ca povestesti aventurile tale cu el laughing

| Suck a răspuns:

Nu-ti povestesc ca tu ma spui la Sleeplaughing))

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Suck):

Zi macar daca sunt bunoace smug sa stiu si eu despre ce vorbim.Da-l incoae pe sleep ca asta e egoist si nu imparte cu noi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti schimba inclinatia sexuala a unui om. E ceva normal pentru cei ce au adoptat încă de mici asta.

| Geanin explică (pentru anonim_4396):

Vreau parerea ta, mai...

| sensualus a răspuns:

E ok, dar nu pentru cei care n au tendinte homo

| MidnightR a răspuns:

Tot fata ramane.

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Fiecare face ce vrea....eu sunt pro.

| ychigo a răspuns:

Critica,mentalitatea si judecata oamenilor nu se va schimba asa ușor, vazandu-te cu ea si apoi cu el, fi normal.

| Geanin explică (pentru ychigo):

Ideea era sa-mi zici parerea ta, nu a majoritatii...

| ychigo a răspuns (pentru Geanin):

"Fi normal" e o concluzie in ceea ce privește, părerea mea, adică sa vorbești cu o fată daca vrei sa fi împreună cu cineva.

| celdesuspendat a răspuns:

Eu sunt bisexual. mereu mi-a placut cu 2 gagici laughing

| celdesuspendat a răspuns (pentru celdesuspendat):

Pana la urma, fiecare cu ce-i place. sunt oarecum ipocrit. daca se da la mine o bisexuala, nu o iert. daca se da un bisexual la mine....parca l-as trosni... laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru celdesuspendat):

Remuse,bisexula/bisexual,inseamna preferinta pentru ambele sexe, nu sex cu mai multe persoane laughing

https://dexonline.ro/definitie/bisexual

| celdesuspendat a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Stiu ma ce inseamna. prefer definitia mea laughing