| Norvegianul a întrebat:

Ce parere aveti despre bisexualitate? Despre cei care sunt bisexuali?

4 răspunsuri:
| Mell1321 a răspuns:

Mi se pare ca vor sa incerce lucruri noi, o noua experienta. Bravo lor ca au curajul sa o faca si sa recunoasca ca sunt, multi sunt dar nu recunosc sau nu au curajul sa experimenteze acel lucru.

| HeartsBraker a răspuns:

Toti oamenii de pe acest pamant sunt liberi la decizii mai mult sau mai putin bune si ...in legatura cu bisexualii mi se pare o chestie destul de indrazneata sa faci ceea ce vrei sau ceea ce ai visat mereu dar credeai ca nu poti. Deci e fiecare cu parerea lui aici. Eu am spus-o pe a mea.

| MxdDeea a răspuns:

Ii sustin thumbs up

| Cioko18 a răspuns:

Dupa parerea mea acei oameni nu sunt decisi in privinta vietii pe care vor sa o aiba.Le plac amandoua moduri de viata si nu stiu sau nu vor sa renunte la una..Eu sincer nu ii inteleg..Frate ori devii lesbiana pentru ca nu te simti bine in pielea ta sau nu stiu, gasesti un motiv flauzibil ori nu devii nimic si ramai exact asa cum te-a lasatDumnezeu!