| CuteAsFuck a întrebat:

Ce părere aveți despre bisexualitate?

Răspuns Câştigător
| ZethKode a răspuns:

Hei! Pai, depinde din ce parte privesti. Majoritatea nu vor fi de acord cu asa ceva deoarece... poate e ceva nou pentru ei? Ceva deosebit? Nu stiu, dar personal, eu nu am nimic impotriva, ba chiar fetele bisexuale mi se par sexy (hehe, perv. mind). Daca despre mine ar fi vorba (eu fiind baiat), i-as ignora pe cei care-mi spun ca e gresit (ca e "pacat" sau ceva de genul). Eu voi face mereu ceea ce voi simti, ceea ce voi considera eu ca e bine pentru mine. O viata avem, de ce sa nu o traim cum vrem, nu? Bafta!

| CuteAsFuck explică (pentru ZethKode):

Ai mare dreptate :3

| ZethKode a răspuns (pentru CuteAsFuck):

Merci. blushing

| CuteAsFuck explică (pentru ZethKode):

:3

6 răspunsuri:
| BabyyBllue a răspuns:

Super tare fratelaughing tupeu sa ai sa faci asa cevalaughing si un pic de nebunie happy

| ZethKode a răspuns (pentru BabyyBllue):

Probabil ca la mine te referi, merci. blushing

| CuteAsFuck explică (pentru BabyyBllue):

De ce tupeu?