| Alexxiax98 a întrebat:

Ce parere aveti despre cineva care-i cere iubitei/ului sa slabeasca sau sa se ingrase pentru a mai continua relatia?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai proasta persoana care sta cu asa persoana

| RAY a răspuns:

Cum EA sta cu mine pentru șuncile mele din pod, mereu avem discutia asta, numai manca șuncă ca numai facem sex

| corbulalbrosu a răspuns:

Ca acel cineva, este o persoana ferma, hotarata, categorica. big grin

| Freya1 a răspuns:

Ca nu au iubit niciodata sincer.

| Plato a răspuns:

Pai cam pana la nivelul ala poate ajunge un mizerabil contract social, ca relatie nu se poate numi.
Mai mult ma ingrijoreaza persoana care ramane langa cineva care-i pune conditiile astea.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Inseamna ca acele persoane pun foarte mare accent pe aspectul fizic ambalajul decat pe felul in care gandesc s-au comportamentul lor adica sunt niste oameni superficiali care isi doresc perfectiunea.

| OrdanKarris a răspuns:

Daca eu ca barbat am inceput relatia cu ea slaba si intre timp s-a "balonat", atunci da, ii cer sa slabeasca pentru ca eu NU ma afisez in oras cu grase. Daca as fi luat-o grasa de la inceput atunci era vina mea daca ii ceream sa slabeasca.

Iar daca se trezesc muieri sa spuna ca "nu am iubit niciodata" le spun simplu: tu ca femeie si viitoare mama iti vei iubii copii neconditionat dar nu si barbatul de langa tine, acesta fiind supus rigorilor uutilitatii sale ca barbat pentru ea. La fel si la mine, nu am sa pot iubi neconditionat o femeie, intotodeauna acea conditie fiind ea sa arate slaba si placuta ochiului.
Acel "nu au iubit niciodata" se traduce in " nu au fost suficient de orbti de frumusetea lor sau nu au fost destul de frumoase vizual incat sa treaca cu vederea imperfectiunea grasimii. Si da, grasimea e acea imperfectiune care NU SE TRECE CU VEDEREA. Grasimea face diferenta intre o tipa caruia barbatii ii stau la picioare si una care nu intoarce nici un cap dupa ea.

| Rux04 a răspuns:

Că acolo nu există iubire ci doar atracție fizică.

| NeaNicu78 a răspuns:

Părerea mea este că aceea persoana stă cu tine doar pentru placeri fizice, și sufletește nu se simte afectat sau lezat cu ceva, genul acesta de oameni au nevoie de ajutor pentru că nu știu daca vor putea iubi sufletește pe cineva, sau poate greșesc și doar sunt parșivi și pe interes, eu îți doresc sănătate și împlinirea tuturor dorințelor alaturi de cei dragi,