| Mélancolie a întrebat:

Ce parere aveti despre relatia la distanta?

Răspuns Câştigător
| BLURREDLINES a răspuns:

Pai daca va iubiti si nimeni nu este infidel, atunci o relatie la distanta tine foarte multi ani. Sper ca ti-am fost de ajutor, si mult noroc in relatie!

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este sortit eşecului!
Pa, pa.

| RXN a răspuns:

Personal, n-as putea tine una.Am nevoie de contact fizic, sa-l vad, nu neaparat zilnic, dar destul de des, simt nevoia sa-l imbratisez, sa-l sarut, sa-l vad, sa-i vorbesc fata in fata, sa-l pot ajuta cand are nevoie, sa stiu ca suntem unul langa altul si fizic, si sufleteste. O relatie la distanta nu-mi poate oferi tot ce am nevoie, iar eu la randul meu nu pot oferi ceea ce am de oferit.Nu sunt posesiva, geloasa si ofer multa incredere, dar faptul ca nu pot face anumite lucruri ma impiedica sa pot tine una si o stiu din proprie experienta.

| Dariii a răspuns:

Ce sa spun...am experimentat-o. e dificil sa pastrezi,, flacara aprinsa'' pentru. ca tb sa faci multe sacrificiurihappy...insa daca iubesti nici macar kilometrii nu se pot pune in calea tatongue

| DjDariuS a răspuns:

Nu tine niciodata. Rar se intampla. Nu sti niciodata daca el te inseala sau daca nu are prietena deja happy. Oricum daca tu crezi ca o sa tina relatia nai decat. Bft Oricum

| Madden a răspuns:

Depinde ce este intre voi, daca sunteti "soul mates" tongue dar in general nu se merita, eu am renuntat...

| An0nim_1112 a răspuns:

Nici pro nici contra.

Dar cu timpul o sa va pierdeti iubirea daca nu va vedeti macar odata la 1 saptamana sau 2 maxim...

| weeds a răspuns:

Nu rezista. Vorbesc din experienta mea si a altora.

| cucu_3008 a răspuns:

Depinde, daca iubesti nu conteaza distanta, dar afecteaza Eu am patit cu o fata din calarasi, distanta 300 km, impreuna am fost o luna in care a fost o poveste de iubire si apoi mi. a spus Pa din cauza distantei happy dupa o luna sad