| cristime a întrebat:

Ce parere aveti despre,, inghetarea anului scolar "? Mie sincer nu imi convine ca sa repet clasa. Voi?

6 răspunsuri:
| Kitty a răspuns:

Nici mie! Vreau sa intru anul asta la liceu nu peste "n" ani.

| Anna98Anna a răspuns:

Buna! Ei bine nu-mi convine.De abia am terminat a 5-a si sa o fac again...nuu.

| SeNyS a răspuns:

Nu.sub nicio forma... m-am chinuit atat sa termin clasa a 10-a, sa tin absentele sub control, notele mai proaste.si sa o iau de la capat?! NO

| masly a răspuns:

Cui crezi ca -i convine? nimanui
bine cu exceptia celor care ar trebui ori cum sa repete clasatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca se ingheata anul scolar NU repetati clasa.Mediile se pot inchide si mai tarziuwinking
Noua asta ne-a spus profa de engleza.

Pa, pawave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cui nu iar conveni un an de vacanta sa fim seriosilaughing