| crystynutza a întrebat:

Ce parere aveti despre dudu >steel:-

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Fana nr. 1 a lui suntlaughing
Acum ca a invatat tabla inmultirii cu 7 avem si noi ce discutahee hee

| User a răspuns:

Un curv. rolling on the floor

| viatadecacatt a răspuns:

E frumusel el asablushing
Si bun
Si.am o parere destul de buna despre el.

| daii a răspuns:

Penal.Naspa.Cateodata am impresia ca e gay.Mandru.Ingamfat.

by daiiwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Astaeparereamea a răspuns:

Asa pareri aveti despre mine? crystynutza fata, nu mai baga lumea in seama, astia este rai crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor

Cam asta e parerea mea despre el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prea frumos se crede, prea importanthappy. Oricum la noi in tara numa` asa ajungi pe la tv (povestiri adevarate in special) devenind un elev porno sau o eleva pornohappy. Face si el ce poate, dar asa putea sa ajunga juma` de Romanie, elevi porno toti, dar probabil ca`i duce mintea mai mult...pe unii, vreau sa zichappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gretos...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Itaaalaughing
atzi vrea voi sa fitzi ca el ducetzi va dqlaughing
o bunaciunee:X
fie el qrvar sau c e
:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Itaaalaughing
ati vrea voi sa fiti ca el ducetzi va dqlaughing
o bunaciunee:X
fie el qrvar sau c e
:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu muschi, dar un mare prostalau.

| pupicel1 a răspuns:

Cineee? pupaza"aia"?laughingma gandesc ca iti poti inchipuii ce pareri au oamenii despre el nu?rolling on the floore un nimeni in drum de fapt, cu aere de "vedeta"care si "miros". a prostie bineinteles