| InvisibleGirl a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul Real Steel?

3 răspunsuri:
| faaalyoana a răspuns:

Acţiunea din Real Steel se petrece în viitorul apropiat, anul 2020, o lume în care de câţiva ani a apărut un nou sport: boxul între roboţi. Personajul principal este Charlie, un fost boxer adevărat ce s-a retras iar acum este îngropat în datorii şi care încercă să-şi revină cu ajutorul roboţilor. Totul se schimbă în momentul în care în viaţa sa reintră fiul său, Max, şi mai apoi un robot vechi de 6 ani pe nume Atom.E un film bun, mi-ar placea sa-l vad si 3D.

| InvisibleGirl explică (pentru faaalyoana):

Am vazut filmul nicol, eram doar curioasa care sunt parerile voastre despre acest film pentru ca mie una mi-a placut foarte mult.

| EloHelo a răspuns:

Super film l-am vazut 3d...e super