| IrinaChirita a întrebat:

Ce părere aveti despre Durex Pleasure ne? sunt eficiente?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Acest tip de prezervativ este unul mai deosebit si recomandat, deoarece prezinta/are striatii si puncte in relief la exterior, care au scopul de a provoca/produce un orgasm mai rapid si mai intens femeii si deoarece are pe peretele interior benzocaina, care are rolul ca sa incetinesca orgasmul lui, adica sa intarzie ejacularea se poate spera ca se vor lungi partidele de sex. Eficienta acestui tip de prezervativ se poate afla doar prin testarea produsului de fiecare barbata in parte. Succes.

2 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Durex sunt cele mai bune

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Nu sunt ce vezi in reclama, asta ca sa nu iti imaginezi ditamai punctele in relief.Sunt micute, micute si multe.O sa le simti, dar nu te va scoate prin tavan de placere doar din cauza acelor puncte. Daca pune si partenerul,, umarul,, plus acele mici striatii, atunci o sa vezi diferenta.