| anonim_4396 a întrebat:

As dori o parere serioasa... Ce parere aveti despre prezervativul Mutual Pleasure de la Durex? (Mentionez ca eu cu iubitul meu dorim sa il folosim, dar suntem majori, nu suntem la prima data.)

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Va fi o experienta foarte interesanta, in sensul bun al cuvantului, pentru ca lui ii va intarzia finalul si tie ti-l va grabi, in ideea atingerii punctului culminat in acelasi timp.
Au nervuri si puncte in relief care te ajuta pe tine si un lubrifiant special care il intarzie pe el.
Enjoy!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sunt mai excitante decat in mod obisnuit.Au nervuri si puncte in relief si lubrifiant pentru intarzierea ejacularii lui. Spui ca sunteti majori.Ti se pare vreo problema asta?

| ombladon a răspuns:

Foloseste Durex Safe.

| neutrino a răspuns:

Si cei majori ar trebui sa foloseasca (aceste) prezervative.

| SorinTudor a răspuns:

De ce nu incercati Durex Safe? sunt foarte bune, eu cu prietena din alea folosim si nu am avut probleme big grin

| VSynKOn a răspuns (pentru SorinTudor):

Tu nu ai avut prietena laughing

| anonim_4396 explică (pentru SorinTudor):

Folosim doar dinacelea. Tocmai acesta este motivul pentru care el vrea sa incerce altceva.