| ProjectJackpot a întrebat:

Ce parere aveti despre faptul ca Iurie Darie şi Anca Pandrea pozeaza nud? Si cica vor sa faca si un film pentru adulti.

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Iti vine sa vomiti, omule.Parca-s senili, zaustraight face
Maine-poimaine o vad si pe bunica-mea in PlayboyI don't want to see

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Sincer nu inteleg gestul lor, ori e un geste de disperare pentru a arata directia total gresita in care merge cultura romaneasca, un strigat, ori pur si simplu au innebunit.Bafta!

| User a răspuns:

Incep sa cred ca e adevarata faza aia, ca, o data cu varsta te sclerozezi.

| Silvia a răspuns:

Oameni nebuni. Păcat de el că a fost un actor mare.

| Ana a răspuns:

S-au ramolit la batranete

| Anonim69 a răspuns:

Mie mi-e sila de ei, inainte ii admiram, acum imi provoaca un gust amar si multa SILA! stafide ambalate ce suntstraight face

| ProjectJackpot explică:

Eu cred ca Anca este "marul discordiei".

| MANDY_2679 a răspuns:

E clar ca iurie darie e bolnav.la emisiune la Maruta nu era deloc corent.cred ca apropiatii stiu asta si mi se pare foarte ciudat ca nimeni nu se implica si nimeni nu-l ajutasad

pacat.

| Nicoleta a răspuns:

Ce pot sa mai zic? Oameni sclerozati disperati dupa publicitate.
Se zice ca pe masura ce imbatranesti, iti vine mintea la cap, dar in cazul lor nu e asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte bine, bravo lor. Cine-s gagicile-astea?