| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti despre Iurie Darie? Va pare rau ca a murit? Dc?

10 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

- Un actor destul de bun. Măcar a murit la vârsta onorabilă de 83 de ani.

Dumnezeu să îl ierte.

| darrio2007 a răspuns:

Un mare actor. Dumnezeu sa-l odihneasca!

| darrio2007 a răspuns:

Mai bine nu mai raspundeai.

| Felys a răspuns:

Toti suntem trecatori prin viata, i-a venit randul, mai devreme sau mai tarziu toti murim si vor fi persoane care ne vor regreta, face parte din cilcul naturii

| Felys a răspuns:

Mai,nici eu nu il agreeam ca actor,dar asta nu insemna ca ma bucura moartea cuiva, nu traia zilele mele, tie ti-ar place sa stii ca ai dusmani si se bucura de raul tau, nu e cazul sa fii rautacios, se zice ca de morti sa nu vorbim de rau

| anonim_4396 explică (pentru Felys):

Nu vroiam sa zic ca sunt fericit, ci ca nu-mi pasa!

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa or sa spuna si despre tine altii peste multi ani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci a murit până la urmă... Dumnezeu să-l odihnească.

| HellGirl666 a răspuns:

Bună.
Sincer, îmi pare enorm de rău...
Păcat că s-a chinuit atât de mult înainte să moară. Părerea mea este că va rămâne mereu ''viu'' în inima admiratorilor lui happy.
Sunt convinsă că acum se află într-un loc mai bun.
Dumnezeu să-l odihnească...

| Gabbriell a răspuns:

A fost un actor bun.
Dumnezeu sa-l odihneasca in pace.