| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care apar dezbracate, sau 90% dezbracate, prin reviste, ziare..etc?

Răspuns Câştigător
| Ruxyana a răspuns:

Sincerlaughing
niste fete care au frumusete dar n-au mintehee hee
banuiesc ca ele primesc multi banii a face fotografiile ale.). ar sincer nu meritabig grin:. P
dar daca nu si-au gasit alta ocupatie...norocul baietiilor(barbatiilor) laughinglaughinglaughing:*

15 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pe undeva e explicabi.calitatile reale, de la mansarda, sunt mult mai greu de dovedit, pe cand expunerea carnoasa are un impact mult mai puternic (vazul fiind organul cu ponderea cea mai mare!) si imediat.Si este stiut ca multe fete s-au maritat (sau recrutate, si angajate!) dupa ce au fost astfel mediatizate! And so on...

| Vizitiul a răspuns:

Nu strica niciodata un ban in plushappy

| CevaNormal a răspuns:

Pai ce sa spun, e frumos, si palcut, eivdent atat timp cat aceasta fata nu este a,, ta'', unii in general pentru bani sint gata sa fac lucruri cu mult mai oribile

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Ca sa ajungi acolo ai nevoie de ambitie, corp frumos, senzualitate. Daca doar din atata poti scoate bani si faima ce?
Bravo lor!

| anad a răspuns:

Sunt persoane fara inhibitii care incearca sa valorifice cat mai eficient atuurile pe care le au :tinerete, frumusete, ambitie. Dera
njant este faptul ca sunt promovate peste tot in media fara discernamant si la orice ora.

| r8driver a răspuns:

Ce nu se face in ziua de astazi pentru bani...fiecare face ce vrea.

| Babushka a răspuns:

Crezi ca mai poti zice cev.asta e ceva la ordinea zilei cu cat esti mai dezbracata cu atat mai cunoscuta si apreciata!

| adi a răspuns:

Proasta...

| crizantema a răspuns:

Am o parere buna buna buna...Recunosc cele dezbracate 90% sunt mai interesante...mai pun creieru in functiune, te gandesti ce e dedesubt, cum aratalaughing

| M.madallina a răspuns:

Pur si simplu oribil! ei nu se gandesc ca prin ziare se uita si copiii mici?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca arata bine! Exista lucruri mult mai socante in viata de zi cu zi. Cel putin pentru mine!
As avea totusi o remarca de facut, daca se poate: e posibil sa nu le mai "vopseasca" ca un camion furat, va rog?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt indiferenta. i mean, trebuie sa existe si asa ceva right? atata timp cat nu se faca abuz e ok.chestia cara ma enerveaza e cand sunt modificate.adica...daca tipa e [atata] de c trebuie sa o faci mai slaba? tindem chiar atat de mult dupa perfectiune? in primul rand mi se pare de prost gust si nu inteleg chestia asta... d c trebuie' sa le modifice?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Sunt stimulate foarte bine financiar.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unde mai e decentza din zilele de azi? chiar poti fi atat de lipsit de minte incat sa apelezi la astfel de mijloace, INDECENTE, pentru a castiga un ban? a disparut si rusinea si tot, femeia nu mai e judecata dupa suflet, dupa principii morale, dupa decenta, dupa rusinea care ar avea-o, ci dupa FORME, + modificari in photoshop, si altele straight face Ca baiat, vrei sa fii impreuna cu o fata de acolo, si stii deja cum arata, cum are sanii, fundul...etc. Unde mai e misterul, "oare cum e pe dedesubt?" Sau ajunge un drog, o obsesie, a privi femei aproape dezbracate, sau complet

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte sexi niste canciugi