| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre fetele care pozează aproape dezbrăcate la vârste gen 13-15 ani?

10 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu zic că ele vor ceva, și știu ce vor. Fetele bune merg în rai, fetele rele merg unde vor.

| Andreeush a răspuns:

Nu pot avea o părere bună, depravate.
Îți dai seama cum vor ajunge mai târziu pe la 18-19 ani?

| SilentRain a răspuns:

Copii fără părinți, trist

| Hammurabi a răspuns:

Asta e marea problemă, pozatul.
Că în rest... laughing

| Plato a răspuns:

Mi-ar placea sa raspunda parintii lor.

| Fata1234 a răspuns:

Sunt fete de de varsa mea proaste rău.Nuj toată generația e obsedată de sex... Cunosc fete care au făcut sex la 8 ani... Nuj ce. Părinții le dau prea multa libertate.pe scurt sunt foarte proaste și la fel și părinții.am fete în clasă de 13 ani care ies cu Daia de 20 de asta ce sa mai zic.

| anonim_4396 explică (pentru Fata1234):

Prostia nu se vede pozând sau facând sex la 8- 13 ani.
Ci nestiind sa scrii sau bârfind.

| Fata1234 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aha. Și sa profite băieții de ele cum se numește?

| anonim_4396 explică (pentru Fata1234):

Chiar asa te a afectat raspunsul meu de imi intri pe profil?
Am lucruri mult mai bune de facut decat sa judec niste ratati care si-o trag cu minore.

| Fata1234 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am răspuns ce cred... Pa