| Unique a întrebat:

M-am gandit sa pun o intrebare pe care cred ca si voi cautati raspuns! De ce la hi5 fetele care sunt dezbracate nud au foarte multe vizualizari iar cele care nu sunt au mai putine? Oare de ce? Ce au ele in plus? Faptul ca sunt niste nerusinate? in plus sunt, lasa nu mai zic! ce sunt aia sunt ele.Treaba lor. Voi ce parere aveti despre asta?

Răspuns Câştigător
| Ros3Blu3 a răspuns:

Si eu ca toti ceilalti st de parere cu tine si ma mir ca st mai multi baieti la raspunsuri big grinsi dc in America fata? le trimitem camicaze laughing le vezzi cu chiloti tanga pe ele cu bombe de jur imprejur la ata aia[ca rufele pe sarma bombele alealaughing]si le vezi ti ti ti ti ti ti buuuuuuummlaughing) haii pupiciiiiiii:*

7 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu vorbi de funie în casa spânzuratului! Văd că îţi face o deosebită plăcere să te numeşti neruşinată.

pa, pa.

| Unique explică:

Ele se cred dive, sexy, mai presus decat altele, mari inteligente, dar pe dinafara lor pute putoarea sub ele! sincer!
Niste nerusinate cu N' mare si nu numai! Cine sa le dezactiveze ca, cu ele fac hi5-ul bani, ca intra toti prostii pe ele, si aia e problema.Niste fete de prost gust! Nu am mai vazut ca ele.Se duc fetele de rapa sincer oameni buni, unde te uiti numa dezbracate, ziare, internet, televizoare, emisuni, filmepeste tot, nu mai scapam de ele.Nerusinatele naibii! Ar trebui puse la punct! Daca traia Ceausescu nu le vedeai asa peste tot! Astea ar trebui castratelaughing sincer! Si trimise la NASA in America sa fie impuscate in cap cu 10 gloante de 1000 calibru

| Pupily92 a răspuns:

Baietii vad ca nu au pareri prea bune. dar daca stai sa te gandesti, tot baietii le-au facut acelor fete un numar colosal de vizionari...

nah ...si unele fete(bisexuale sau lesbiane)

| bOse a răspuns:

Pentru ca internetul e plin de obsedati.

| Vogelspinne a răspuns:

Sincer pe mine ma dezgusta aceste "persoane" ca sa nu zic un cuvant vulgar sau obscen, parerea mea este ca toate aceste hi5'uri care au poze nud, ar trebui sterse si blocate.
Raman de parere cu tine sunt niste nerusinate.

| Lady birrrrrrrrrrd a răspuns:

Adica ce vede un tip la o astfel de fata?!
sunt de aceeasi parere cu tine sunt nerusinate.

| Alin-Dragos a răspuns:

Parerea mea este ca hi5-urile cu fete nud ar trebui dezactivatetongue
si vb tatongue sunt nerusinatehee hee