| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti, si va rog sa nu fiti nesimtiti ( nu se refera la mine ). Ce parere aveti despre fetele care nu arata atat de sexy dezbracate precum cele din reviste, de exemplu? Sau daca au mici defecte in ceea ce priveste corpul.

11 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Alea din reviste? schiloade si slabe de li se vede cimitiru prin urechi, daaaa sexy ce sa-ti zic.

Singura parere proasta o am cand vad fete cu portjartier si alte briz briz-uri in dormitor. Portjartierele si dresurile sexy si alte asemenea mi se par gretoase.

| mihai69 a răspuns:

Dacă fata respectivă a ajuns să stea lângă mine despuiată, înseamnă că pentru mine este suficient de sexy pentru asta. În plus, dacă mă apuc să dezbrac o fată, n-o fac pentru a o admira, ci pentru a-i oferi plăcere. Plăcere pe care sper să reușească să mi-o întoarcă și mie, deși n-ar fi musai, mai ales la început.

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru mihai69):

laughing Total de acord cu el big grin Are mare dreptate!

| neutrino a răspuns:

Se poate face dragoste si/sau sex si cu astfel de fete.

| anonim_4396 explică (pentru neutrino):

Stiu ca se poate laughing) eu am cerut pareri.

| Alcyon a răspuns:

Cati ani ai, ca pui asemenea intrebari? Pozele din reviste sunt prelucrate in Photoshop, ca sa aiba aspect comercial. Pistruii si celulita sunt mascate, sanii sunt mariti ca sa para mai apetisanti etc. Cum poti sa crezi ca o femeie normala, de pe strada, arata asa?

| Seepty a răspuns:

Sunt total indiferent, fiecare arata in felul ei si cum le-a lasat Dumnezeu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci chiar nu trebuie ca fata sa arate ca alea din reviste…
Mai ales ca noi suntem satui de ele, ca le-am avut pe la 14-15 ani. Apoi ne-am plictisit si le-am aruncat pe sub pat…
Bine – uneori le mai scoatem, da` asta cand nu merge netu`…
In fine, ce voiam sa zic…deci nu-i problema daca fata are mici defecte, oricum noi le vedem cand se imbraca, ca la dezbracat e viteza mai mare si emotiile la fel…

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adica, ce parere avem despre oamenii normali? Revistele si filmele tind catre perfectiune, 99, 9% din populatia pamantului nu arata ca in filme sau reviste. De fapt, nici majoritatea celor care apar in filme sau reviste nu arata atat de bine si in realitate.

| Zabbyel a răspuns:

sad Nu am o părere foarte bună despre ele.
sunt ghinioniste și nu merită atenția/privireasad

| stark47 a răspuns:

Cand urmeaza sa facem sex intram intr-o anumita stare de frenzie care ne face sa nu criticam atat de mult pe cat am face-o daca am fi complet sobri.
insa,chiar daca individa nu are forme geniale,ar putea totusi sa incerce sa le puna in valoare pe cele care le are.
putina senzualitate, poate putina perversitate si vulgritate pot face ca sexul cu o persoana care, fizic, nu este foarte atractiva, extraordinar