| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre fetele care ascultă rock/metal? Ați fi într-o relaťie cu o astfel de fată în ciuda stilului pe care îl adoptă?

14 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Mi se pare o întrebare tare copilărească. Eu ascult rock și sunt intr-o relație cu cineva care asculta rock. Cam așa e de obicei. Dacă vezi o metalista cu unul care asculta manele e ceva greșit la mijloc. Deci logic ca în funcție de gusturi oamenii își găsesc relații în care se potrivesc

| RAY a răspuns:

Da mai ales daca e si atee e super

| Drimmero a răspuns:

Da,,de ce nu?
Cu toate ca nu sunt genul meu, dar nu se stie/

| peperonies a răspuns:

Daca singurul lucru care te defineste in viata e ca asculti un gen de muzica clar nu as avea o relatie cu tine. sau cu una care nu stie sa scrie ațiwinking.

| PersonajFictiv a răspuns:

Nu poate sa asculte rock si sa se imbrace normal?
Daca nu, nu stiu ce as face,dar mie imi plac in general femeile alea inteligente care arata si bine, cu un caracter care vibreaza cat mai multa feminitate, nu alea care se masoara in penis cu mine,sa fie sensibile,etc ( nu fac aluzie la cele ce asculta rock aici, zic in general, sunt tipe masculine intr-un sens neatractiv,le domina prea mult energia masculina si nu ma potrivesc cu ele ).

Totusi,depinde, nu aleg de cine ma indragostesc, pe cine iubesc, eu doar aleg CUM iubesc, adica stii tu, unii ofera libertatea altii nu o ofera dar tot sunt convinsi ca ei stiu sa iubeasca si iubesc, dar se inseala intr-o oarecare masura.Astea fiind spuse,nu stiu, e posibil sa stau, depinde in ce masura e vizil la ea acel stil, etc.
Dar i-ar sta mai bine cu un rocker, oricum.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sataniste. Booooo

| Crissmatew a răspuns (pentru anonim_4396):

Corecție,,,Ateiste" broo

| Crissmatew a răspuns (pentru anonim_4396):

Corecție,,,Ateiste".☺

| anonim_4396 explică (pentru Crissmatew):

Una si aceeasi. BOOOO

Răspuns utilizator avertizat
| leapșa a răspuns:

Ce ma, ce? Si eu sunt asa si o fata cu aceleasi puncte comune e mai mult decat binevenita in viata mea. happy

| AGreatMan a răspuns:

Si eu ascult rock, sunt ateu, doar ca nu sunt genul sa isi lase parul lung si asa...Atata timp cat nu este ''fanatica'' si nu m-ar speria noaptea din cauza machiajului, da, as fi intr-o relatie cu o fata de genul.

| Vegeta07 a răspuns:

Eu inca astept sa mi se iveasca o gothica...dar nimic