| VacutzaRoscata a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care au tatuaje?
funda love struck

Răspuns Câştigător
| analia0103 a răspuns:

Foarte buna...pentru ca am si eu unul.rolling on the floor

8 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Ca sunt curajoase

| Al3xa97 a răspuns:

Pai...este dorinta lor, si un tatuaj nu strica, iti pui 1, 2 dar dupa 3 in colo esti deja obsedata de chestii din astea...

| AbyAndrei a răspuns:

Pai super tare mie imi plac fetele astea

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu am nicio părere deosebită. Atâta timp cât nu sunt ieşite din comun, mi se par foarte interesante şi cool. În orice caz, unei fete i-ar sta bine cu un tatuaj micuţ, simbolic.
Baftă!

| Lexiiii a răspuns:

Depinde unde e tatuajul si ce e.Mie una imi place unul micut si intr-o zona in care sa nu se observe.Cum ar veni pe gat la spate, sau pe picior, sau pe burta.Sau pe incheietura mainii.Mi-se pare sexy.

| DiannaOwO a răspuns:

Depinde unde au tatuajele, cat de mari sunt si modelul tatuajului straight face. in general, fetele cu tatuaj sunt Sexy, doar daca au decenta happy

| WooLove a răspuns:

Ceva au sigur... :-))

| xBebelushax a răspuns:

Caaa...isi strica pieleahee hee