| CinevaAnonimă a întrebat:

Ce părere aveţi despre fetele care au tatuaje? Ce spune lumea despre ele?

12 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Imi plac tatuajele in general, imi plac si tipele care au pierce-uri, tatuaje, un anumit stil al parului, nu le condamn, dar daca isi fac tatuaje, sper totusi sa fie ceva reusit, nu flori, ursuleti si alte d-astea cum isi face toata lumea, ceva mai original m-ar atrage.

| Wr3nch a răspuns:

Lumea e impartita. La unii le plac, la unii nu, altii is super fani si cativa le urasc. La multi nu le pasa. Mie imi plac daca sunt bine facute si nu motive obscene (organe genitale vizibile).

| Celcestietot a răspuns:

Fiecare face ce vrea, la fel cum suporta și efectele negative care pot apărea în urma practicii acesteia.

| SilentRain a răspuns:

Curajoase bravo lor

| OldSoul a răspuns:

Cum zicea cineva mai sus, tatuajele nu par ceva feminin.
Nu pot spune ca as avea o parere despre ele, sau ceva de acest gen, insa sigur daca as avea de ales intre aceeasi fata, cu, sau fara tatuaje, as alege-o pe cea fara tatuaje.
Gust personal.

| mentholinks a răspuns:

Da, imi place sa aiba.

| Nemessys a răspuns:

Depinde ce si unde iti face. Daca e un tatuaj reusit, chiar mi-ar placea. big grin

| Endoryus a răspuns:

Bune de distractie si cam atat.

| CleanHeart a răspuns:

Sunt pareri impartite
La mine pana acum nu a zis nimic rau lumea.

| vmalex21 a răspuns (pentru CleanHeart):

Depinde si in ce zona sunt tatuajele sau ce semnificatie au.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am nicio parere.
Ce spune lumea e irelevant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, tatuajele nu mi se par feminine. Ce spune lumea nu prea contează...mai degrabă ce spune Cuvântul Lui Dumnezeu, care condamnă această practică.