| monicaaa17 a întrebat:

Ce parere aveti de fetele cu piercing-uri sau tatuaje?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Au si ele o semnificație pshiologia desi as fi curios de asta, in rest nu ma atrage in special asta, ceea ce ma atrage sunt ochi, buzele, nasul, sprâncenele forma fetei, fosta iubita avea tatuaj intim brazilian asa ca ma crrdeam pele cand o marcam

| Drimmero a răspuns:

Sunt misto, ma atrag. Dar acum sa aiba un tatuaj misto...ca asa orice mediocra isi pune un nume in chineza si s-a terminat smecheria. Am vazut multe femei cu tatuaje fabuloase care le prindea atat de bine, iar daca au si pierce e numai bine.

| Wr3nch a răspuns:

Daca tauatajele sunt bine facute cred ca le sta foarte bine, idem pentru pierceings.

| Celcestietot a răspuns:

Știi și tu pentru ce sunt unele piercing-uri laughing?

| Bruno92 a răspuns:

Nu îmi plac

| Justme79 a răspuns:

Super bună sunt foarte drăguțe și fiecare iese in evidenta cu un aspect unic happy

| vmalex21 a răspuns:

Este alegerea lor si nu trebuie judecate, conteaza caracterul si comportamentul lor ca fete.Am intalnit fete tatuate si cu piercinguri care erau de 10 ori mai dragute si cu bun simt ca restul.

| alexiapacifista a răspuns:

Eu sunt una dintre ele happy