| SorinTudor a întrebat:

Ce parere aveti de fetele care isi fac tatuaje?

5 răspunsuri:
| Bianca1001Bia a răspuns:

Eu am o parere buna despre ele, am invatat sa nu judec persoanele, adica este corpul lor. Este placut un tatuaj mic, mi'as dori si eu unul, dar nu permanent. Oricum daca ele vor, de ce sa le judecam? mno, tu ce parere ai, Sorin?

| Anonymous1247 a răspuns:

Fiecare fată face ce vrea cu corpul ei, numai că mie nu mi-ar plăcea să am o prietenă cu tatuaj.

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu foarte buna, cu exceptia unor tatuaje foarte mici plasate eventual in zone mai putin vizibile.

| kyliejenner a răspuns:

Ar trebui sa avem vreo parere? straight face

| SorinTudor explică:

La cum arati mai bine taceai din gura laughing