| Carmenmaria14 a întrebat:

Am o intrebare: Ce parere aveti despre fetele cu tatuaje?
Pro sau Contra?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Contra!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca e la barbati sau femeie sunt contra. nu imi plac, nu imi transmit nimic, nu semnifica nimic pentru mine.

| OldSoul a răspuns:

Depinde daca semnifica ceva pentru persoana respectiva acel tatuaj.
Daca transmite un "mesaj", da, sunt pro, ba mai chiar vreau si eu unul, si la timpul potrivit o sa-l si fac.
Dar daca e doar pentru "Uite ba ce tatuaj smecher am", atunci mai bine nu, contra categoric.

| Nemessys a răspuns:

Nici pro dar nici contra. Mai depinde de marimea, locul si ce fel de tatuaj are.

| Staind a răspuns:

Atata vreme cat nu scrie "Aici a fost Gica" pe gat, e ok.
Arata bine. Jmexi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine zicea oare de tatuaje ca sunt manele pe piele? Nu mai stiu dar zicea bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contra.Cand te-ai nascut, te-ai nascut curat/curata.Iar pielea omului nu e carte de colorat.

| Xdreaper21 a răspuns:

Depinde eu am avut iubite unele cu tatuaje altele fara
Daca is deala naspa facute la misto is contra
Daca is cu semnificatie is pro

| Emmaem1 a răspuns:

Eu sunt pro, de aceea am și 5 tatuaje la 16 ani laughing) kiss

| Canibal23 a răspuns:

Bunăhappy
Da, îmi plac tatuajele la femei, în special pe spate, ceva de genul: *I Like AnaI Sex*.