| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care fac sex cu un barbat din a 3-a sau a 4-a zi de cand s-au cunoscut? Eu nu m-as insura cu o asa femeie in viata mea.

12 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

E corpul lor, alegerea lor laughing Crezi ca iti cere cineva tie parerea?winking
PS: de parca si te-ar lua pe tine de barbat laughing si tu nu vrei laughing tot singur esti in poze si in pat laughing

| Frank51 a răspuns:

Fiecare face ce vrea. Nimeni nu este asa cum pare, cea mai sfanta femeie poate sa fie foarte dificila, iar cea mai rea poate de fapt sa fie femeia care sta langa tine toata viata. Nu stii niciodata, asa ca mai bine hai sa nu mai judecam inainte sa cunoastem.

| BravoJohn69 a răspuns:

Sunt de părere ca sexul ar trebui imtentat la prima întâlnire ba chiar la primul contact vizual

| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca tu ai fi de acord/ai vrea sa te insori cu una care sa fie neaparat ''sfanta'' pana in ziua in care te insori cu ea, chiar si daca pe urma s-ar putea sa devina o desfranata nerusinata. Vezi sa nu patesti la fel ca in zicala : "Cel ce tot alege pana la urma culege" sau ''alegi. alegi pana... culegi'' big grin Sanatate!

| Sofer a răspuns:

Parere buna as zice ca vei face sex foarte mult. Decat sa te insori cu una din aia si sa vezi sex din an in pasti. Ai grija ce iti doresti. rolling on the floor)

| Clytia a răspuns:

Nu o părere bună... Dar nu cred că e cineva în măsură să judece viața privată a unei persoane. Oricum, nici acei bărbați nu sunt mai presus dacă cer asta încă de la început.

| Rux04 a răspuns:

Bună. Părerea mea este că se grăbesc. Nu ai cum să cunoști pe cineva așa repede. Nu poți ști ce fel de om este.

| Plato a răspuns:

Toalete publice, asa se numesc. Eu evit sa le numesc femei.
Poate au un rost si ele.
"E seara, afară tarfele sunt iar pe strada, si ele fac parte din treaba asta murdară" - Caddy

| RAY a răspuns:

Cine esti tu sa le judeci? e treaba lor ceea ce fac

| BlackOldSun a răspuns:

What cum adica nu te insori cu una de asta? Ce mentalitate inapoiata au inca oamenii in anul 2019, femeile care fac sex usor sunt mereu considerate curve ca asa le-a mutilat imaginea societatea asta spalata la creier de mass media, religie si alte bullshit ridicole, dar un barbat care face sex in acelasi interval de timp cu una sau mai multe femei este considerat deja Don Juan!?
Femeia sau barbatul ideal dupa credintele si convingerile la nivel de individ nu exista si e si firesc sa fie asa.
Spor la..laba atunci!

| Adry05 a răspuns:

Depinde, îs unii care ajung s-o facă și așa repede și ajung să aibă o relație serioasă și lungă. E cam nașpa graba asta totuși, eu n-aș putea, da fiecare simte diferit. Nu înseamnă neapărat că e panaramă dacă face asta.

| armani12 a răspuns:

Eu am lovit cam 4-5 gagici la prima întâlnire. Bn dar am stat de vorba cu ele înainte pe mess și mirc și câte 2-3 luni.