| Adrian_Oprea_1972 a întrebat:

Ce părere aveți de o relație o femeie matură cu un bărbat tanar?

13 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Au fost, sunt si vor fi mereu. norocosi cei ce pot avea.

| Violleta2022 a răspuns:

Atata vreme cat amandoi sunt majori, chiar este problema lor.

| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca dragostea nu este conditionata si nici impiedicata de vreo ''bariera'' de varsta, dragostea poate fi implinita indiferent care este varsta lor biologica. Sanatate!

Răspuns utilizator avertizat
| SG1995 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Ba este, dacă cu diferența de vârsta vine și diferența de mentalitate imensă. Acum diferența de mentalitate poate fi și între persoane apropriate ca vârstă.

| Andreeush a răspuns:

Dacă diferența de vârstă e enormă atunci e cam ciudat.

| SG1995 a răspuns:

Sexul e mișto într-o astfel de formație, partea oribilă, dacă diferența de vârsta și mentalitate e prea mare relația romantică se dovedește a fi un fiasco.

| alina2k18 a răspuns:

O parere buna in generalwinking

| Goete a răspuns:

De ce iti trebuie parerea noastra, vrei sa traiesti pe placul nostru sau pe placul tau?

Răspuns utilizator avertizat
| AEWPenta a răspuns:

Profita cat poti de sexul cu ea, ca oricum la un moment dat va disparea ea cu totul femeile mature cauta tineri sa isi satisfaca nevoile sexuale dupa pa.

| PașaHassano a răspuns:

Daca femeia are bani si il intretine n-am nimic impotriva, din contra sunt de acord. Dar daca este vorba despre iubire ala nu e barbat ci un tolomac happy