| AmeliaD a întrebat:

Ce parere aveti despre o femeie care ii cere unui barbat sa se culce cu ea?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

De ce ar trebui să am o părere?!?
Mi se pare firesc faptul că un om își poate exprima sincer dorințele.
Partea cu „încalcă dogmele/normele sociale" e doar o abureală ieftină pusă pe tapet de cei frustrați.

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O parere buna asa imi iese mai usor futaiul fara stres

| RoCkKiD a răspuns:

Aceiasi parare pe care o am despre un barbat care ii cere unui femei sa faca sex cu el.

| RAY a răspuns:

E treaba ei ce cere si cui cere

| corbulalbrosu a răspuns:

Se poate presupune ca respectiva fata/femeie este afectata de sindromul ninfomaniei si din acest motiv apare si dorinta fireasca si permanenta de a fi penetrata. Pur si simplu nimic altceva. big grin

| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul a destul de multe femei, rexista posibilitatea ca libidoul lor sa fie atat de intens/ridicat incat sa fie considerate si plasate din acesta privinta/motiv in randul persoanelor NINFOMANE. Fiindca d.p.d.v. medical s-a stabilit ca in mod cert ninfomania reprezinta de fapt o stare patologica care devine evidenta la acele femei care prezinta un libido cu nivel mai intens/exagerat si o stare incontrolabila de surescitare/supraexcitare continua. A reiesit in urma studiilor intreprinse, ca NINFOMANIA reprezinta de fapt o stare care se manifesta prin dorinta sexuala continua, si permanent prezenta, insa mult mai intensa in comparatie cu libidoul doar ridicat in cazul celorlalte femei care au clitorisul dezvoltat peste marimea medie/normala. Existenta acestei stari patologice si a simptomei aferente, se considera a fi de fapt o disfunctie sexuala care se caracterizata printr-un apetit sexual exagerat. S-a constatat ca femeile nimfomane sunt afectate de sindromul excitarii genitale persistente dar si permanente si din acest motiv ele au senzatia ca organele lor genitale sunt intr-o stare continua de excitare, similara cu senzatia care apare si se produce in timpul/momentului starii de orgasm. Dar cel mai interesant aspect al nimfomaniei o reprezinta faptul ca aceasta stare de surescitare continua nu se manifesta doar prin dorinta expresa de a intretine acte sexuale cu un barbat ci cu orice alta persoana care sa o elibereze de tensiunea hormonal-sexuala. Acest aspect deloc de neglijat a reiesit ca urmare a cercetarilor mai recente, conform carora se pare ca sindromul nimfomanic este de fapt prezent si/sau carcteristic mai degraba si mai pregnant in randul femeilor cu orientare lesbiana. big grin Multa sanatate!

| AmeliaD explică (pentru corbulalbrosu):

Lol m-ai lasat fara cuvinte.

| Patronu1 a răspuns (pentru AmeliaD):

Da, colegu mai are obiceiul asta

| Andreeush a răspuns:

Depinde ce relație e între cei doi.

| Sofer a răspuns:

Daca arata bine nu am nicio parere. Tac si ma dezbrac.

| Holiday a răspuns:

Nu conteaza ce credem noi. Daca ii cere si obtine, bravo ei, si-a atins obiectivul.

| Goete a răspuns:

In ziua de azi mi se pare Normal

| brokxy a răspuns:

Da stiu dorinta. Dar nu am cui sa ii cer... laughing laughing

| Luci99 a răspuns (pentru brokxy):

Cere-mi mie;;;;batting eyelashes

| readytofly a răspuns:

Nimic diferit fata de un barbat care ar cere unei femei acelasi lucru. Fiecare face ce vrea, nu suntem noi in masura sa judecam happy

| Patronu1 a răspuns:

Pai dacă e soția lui, nu vad de ce nu. Dacă nu e, și omul e însurat, acea femeie este o jigodie de om și o curva împuțită. Dacă el e singur, este perfect ok sa existe prieteni cu beneficii. Bafta