| codx a întrebat:

Ce parere aveti de fetele de 13 ani care incep viata sexuala?

52 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| zSchizophrenic a răspuns:

In niciun caz n-am de gand sa ma duc la ele si sa le spun:"Felicitari ca ti-ai pierdut virginitatea la o varsta asa frageda!". Deci, deloc buna!

| Sweete a răspuns:

Nu am o parere buna despre ele.La 13 ani ar trebui sa aiba alte preocupari.

| neutrino a răspuns:

Copilul e copil, poate face prostii si unele chiar foarte mari, dar in cazul de fata te intrebi daca astfel de copilite au si parinti!

| h3r a răspuns:

Viață sexuală pe naiba.

| Azµre a răspuns (pentru h3r):

Cea mai bună părere!
Astea la 13-14 ani le fac pe toate de la oral la anal și înapoi...

| h3r a răspuns (pentru Azµre):

Sunt niște copile Azµre! Vai de capul lor...Iar cei care se dau la ele, respectiv ăștia majori și proști, tăiată jos și pusă sare.

| Azµre a răspuns (pentru h3r):

Da,da, da bine zici... sunt sătul de ei. M-au sictirit până peste cap, și pe zi ce trece parcă sunt din ce în ce mai mulți tâmpiți pe pământul acesta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Azµre):

Urata generatie sincer..plin de pedofili. dapoi si prostie multa...

| h3r a răspuns (pentru Azµre):

Te înțeleg perfect.
BIne că suntem noi sănătoși și ne ferim de ei.

| Azµre a răspuns (pentru anonim_4396):

De ăia nici numai vorbim... zilele trecute m-a contactat unul pe privat nu dau nume, omul avea 21 de ani și era îndrăgostit de una de 13 ani. că vezi domne arăta mai mare și că nu ar conta vârsta...

| Azµre a răspuns (pentru h3r):

Sunt ca râiele crede-mă!

| h3r a răspuns (pentru Azµre):

Mă bag și eu...am primit și eu asemenea mesaje.
O mare prostie! Tipa avea 14 ani dar cică arăta de 16. Și el 23...nu știu de care trebuia să-mi fie milă.
Proști și viitoare proaste.

| alexandraplay a răspuns (pentru h3r):

Mda e o eleva de 13 ani care e de un an cu un pedofil de 29 de ani... Cum au spus si altii mama ce realizare te-ai jucat cu manivela de la 13 ani straight face

| h3r a răspuns (pentru alexandraplay):

Doamne ferește...

| alexandraplay a răspuns (pentru h3r):

Imi pare rau de viitorul lor

| h3r a răspuns (pentru alexandraplay):

Și de viitorul lor și de părinți.

| alexandraplay a răspuns (pentru h3r):

Pe parinti si asa nu prea ii mai pasioneaza dupa se mira de ce e insarcinata de ce are sida etc. Copiii ajng sa se omoare intre ei din cauza internetului Tv. ului jucariilor inadecvate scoase pe piata.Si retelele de socializare care ii expun la numite riscuri pe care nu le poti repara

| h3r a răspuns (pentru alexandraplay):

Corect...am auzit eu una și bună de la cineva : "vai, eu nu-mi las copila la internet, sunt tot felul de chestii deocheate și violente".
Și știi pe ce se juca fetița atunci? Pe laptop. Și știi ce cadou a primit? O tabletă. Internetul înseamnă acces la computer. Tabletă la o copilă care habar n-are cum se „oprește" un calculator vechi.

| alexandraplay a răspuns (pentru h3r):

Mda copiii prea rasfatati si vor sdafie si ei rebeli sa se f*ta in draci sa fumeze sa bea sa se drogheze chestii pentru. a fii ''rebel'' si ''cool'' E foarte tare sa te F*ti la coltul blocului si sa s*gi **** in parc cum fac toate

| h3r a răspuns (pentru alexandraplay):

Da, de aceea și părinții au o mare parte de vină.
Asta e, din păcate.

| alexandraplay a răspuns (pentru h3r):

Normal orice parinte trebuie sa isi supravegheze copilul nu sa il lase de capul lor mai ales in cazul fetelor, unde sunt riscuri exagerate.Baietii nu patesc absolut nimic, insa fetele or sa sufere cel mai mult

| h3r a răspuns (pentru alexandraplay):

Foarte bine!
Și mai ales, tu ca mamă trebuie să-ți avertizezi copila, să ai grijă să o ți alături.

| alexandraplay a răspuns (pentru h3r):

Nu se mai intampla asta in 2013 inainte fetele gateau ca mama acum beau ca tata.

| alexandraplay a răspuns (pentru h3r):

Vezi tu e mai complicat sa se abtina mai ales cand sunt atrase si seduse de cineva sau ceva anume sunt ispitite, ori chiar merita ori esti intr-o capcana

| h3r a răspuns (pentru alexandraplay):

Ori te bagi singur în gura leului...
Nu avem ce le face!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Azµre):

Eh nu conteaza..la varste asa mici conateaza...si eu cunosc o fata de 12 si cica i cu unu de 23 si so vazut doar pe webcam si chestii si ca urmeaza sa se intalneasca ba chiar eu si cerut "acel lucru" pff eu sa fiu de 23 si sa ma uit la una de 12 nici n-as putea plus ca ea n uaratta mai mare, eu nu mi-as lasa copii pe internet ar trebui sa ma uit tot timpul ce face, nici intimitate nu ar mai avea la ce oameni sunt in lumea asta

| Azµre a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar eu mă întreb cum o intra într-una de 12 ani să fim serioși... trebuie să fii bolnav.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Azµre):

laughing mi-e mila de ele..parca maine e sf lumii si nu mai au timp.
sincer as vrea sa fie ca mai demult fara internet si toate astea..era mai bine pentru mintile noaste bolnavelaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Azµre):

Nu vrei sa aflii si tu?laughing glumeam!
da mai mult ca sigur sunt bolnavi si disperati

| Azµre a răspuns (pentru anonim_4396):

N-am ce face?! A mai venit o puștoaică la mine să îmi ceară numărul de telefon nu știu dacă avea mai mult de 14 ani. I-am dat cu hai sictir de nu s-a văzut...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Azµre):

Pff..cat tupeulaughing

| fuzzer a răspuns:

Sunt niste vedete, se cred la hollywood.

O sa-l invoc pe Hitler sa le arate cum sta treaba.

| alexandraplay a răspuns (pentru fuzzer):

Mda sau cum spun multi:Unde esti tu Tespes? cam asa ar trebui sa stea treaba

| fuzzer a răspuns (pentru alexandraplay):

Propun o revolutie!

| alexandraplay a răspuns (pentru fuzzer):

Nu prea avem ce face...Suntem o tara plina de curve virgine ma scuzati de expresie

| LordBolton a răspuns:

Ce copiii nbuni serios m-am saturat de astfel de specimene, ar trebui sa fie torturati pentru asa ceva, alti fumeaza...

deci propun sa inventam o pedeapsa pentru asta una gen de pedofil sa iti fie taiat "obiectul munci" si tunat sare sau la pitipoance sa fie torurate cu scaunul lui Iuda. ce ziceti?

| alexandraplay a răspuns (pentru LordBolton):

rolling on the floor prea aspru dar merge laughing

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Ca le lipseste juma` din scoarta pe care o numesc creier...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alea nu au copilarie si apoi se plang ca de ce sufera si cu ce-au gresit ele..in loc sa se joace pe afara lor le trebuie iubiti la 13 ani, maine vine sf lumii si nu stiu eu?

| Captoresque a răspuns:

Oh.
Da, foarte mare realizare să ți-o tragi la 13 ani, chiar ai făcut ceva în viață. Și ca fată, că băiatului nu știu ce i se poate scula la 13 ani, poate prostia.

Eu ca fată, la 13 ani mă jucam jocuri de băieți pe calculator și mă uitam la South Park. Mă îngrozeam numai când auzeam de cuvântul "sărut", și aveam convulsii când se mai adăuga lângă acest cuvânt și o continuare: "cu limba".

Deci nu, nu am deloc o părere bună. Niște copile bătute în freză și cu pitici pe creier.

| VampireBlood a răspuns:

Copile fără minte.

| SebylVane1890 a răspuns:

Mi-e scarba :-&

| adrianamara a răspuns:

Copii fara minte, daca ar gandi si-ar da seama ca lucrurile au timpul lor si ca la 13 ani se pot juca cu papusile, pot iesi cu rolele, se pot strange sa inventeze nu stiu ce reteta de prajituri, petreceri in pijamale dar ele se gandesc la sex! De asta schimba 10 parteneri pana la 18 ani si se plang ca sunt numite curve! Asa ca fetelor nu va grabiti aveti toata viata pentru sex, concentrati-va pe activitati pentru ani pe care-i aveti!

| NoNameInAction a răspuns:

Nu vor avea nici un viitor in viata.

| alisiapretty a răspuns:

O parere proasta sau o parere proasta despre societatea de azi.

| Alexandra200310 a răspuns:

Nu e prea bine chiar daca te invata la scoala.

| JusstTymo a răspuns:

Foarte tare

| GangsterMan a răspuns:

Pai eu gandesc in urmatorul mod:
Sunt niste fete manipulate de iubitii lor, acestia dorind sa le prosteasca. Acele fete sunt niste persoane purtate de val, fara o gandire logica, doar cu gandul la "iubirea lor ", si speriindu-se ca nu cumva sa se desparta de ea. In putine cuvinte, naive, prostute, disperate. Imi cer scuze pentru greselile gramaticale.

| alexandraplay a răspuns (pentru GangsterMan):

Da e problema cum ai zis si tu nu au o gandire logica daca te iubeste acel baiat nu o sa se desparta de tine pentru ca nu faceti sex

| darkstar240 a răspuns:

Nu e de bine :happy cand o sa fi peste 18 ani o sa fii o spartahappy