| username_3216 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care mimeaza orgasmul?

15 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Tot pentru băieţi o fac/Pentru a-i mulţumi/Dar consider că un băiat s-ar simţi foarte penibil să afle că partenera lui se preface în faţa lui, în timp ce el îşi dă toată silinţa să fie totul bine/S-ar simţi folosit/Şi ar încadra toate fetele în aceeaşi categorie/Că aşa le place băieţilor/Le creşte inima, dacă le consideră pe toate astfel/Dar asta se poate vedea foarte uşor/Trebuie doar să priveşti lucrurile în amănunt...

| NickiMinaj a răspuns:

Isi fura singure caciula sad

| glamour a răspuns:

Nu am facut asta, insa unele o fac pentru a va face pe voi baietii sa va simtiti bine. eu cred ca nu as face-o niciodata, pentru ca in situatia asta nu voi ajunge niciodata la orgasm. ar fi ok sa discute liber despre sex, sa rezolve toate probleme, asa ar fi amandoi partenerii satisfacuti.

| R_8074 a răspuns:

Sunt niste proaste!

| cossmy a răspuns:

Is proaste...gaura de covrigrolling on the floorlaughing

| BubuLina999 a răspuns:

Pai ...sexul e facut sa simti placerea, sa te bucuri de acel moment, sa simti ca ''comunici'' cu partenerul. fetele care mimeaza orgasmul sunt ...prefacute din moment ce nu sint placerea maxima si plus de asta fac acest lucru doar asa pentru a nu parea proaste sau pentru a -l face pe partener sa creada ca este ''bun''

scuze daca mi.am ales cuvintele gresit dar alt mod de exprimare nu am gasit :d

| stef87 a răspuns:

Deloc buna. E semn ca nu stie cum sa comunice sincer cu partenerul, sau ca el e prea animal si ar incepe sa dea vina pe ea daca nu o poate aduce la orgasm. Relatiile de genul asta esueaza.

| Acvila a răspuns:

Nici buna nici rea.Asta e rezultatul lipsei de comunicare, cum a spus si stef87. Teama de a fi respins sau... de ce ca femeie te simti obligata sa mimezi orgasmul in cazul in care nu ai reusit sa il obtii in timpul actului sexual? Raspunsul este simplu: faci asta cateodata pentru ca partenerul se simte frustrat daca nu reusesti sa ajungi la orgasm.

| Yamatooo a răspuns:

Curverolling on the floor

| Andrew1998 a răspuns:

Is proaste

| cagulatu a răspuns:

Is varza, is o gaura de covrig! rolling on the floor

| Messer a răspuns:

Panaramelaughing

| TotEu_8405 a răspuns:

Is varza.Is o gaura de covrig

| Absolut a răspuns:

Nu am parere? Is asa importante merita o parere "clovni" aia de fete? raised eyebrows sper sa nu sa simt animeni p aici laughing

| Alex_4413 a răspuns:

Sunt gaura de covriglaughing)