| MoltenMoon a întrebat:

Ce parere aveti despre orgasmul uterin?

3 răspunsuri:
| TreiSurori a răspuns:

Sunt de parere ca orgasmul uterin este cel mai intens si vitalizant. Complexitatea lui consta in faptul ca produce o senzatie de relaxare totala si de indestulare sexuala, reactii ce apar datorita stimularii profunde si contactului dintre penis si colul uterin. In timpul contactului penisului cu colul, uterul se misca putin si provoaca stimulara membranei care il imbraca.

Cum stii ca ai un orgasm uterin? Penisul partenerului te patrunde profund si ai acea senzatie ca parca a depasit de mult vaginul si impinge intr-un punct care iti provoaca placere. Incepi sa gafai si sa iti tii respiratia involuntar, simti o presiune tot mai mare in zona vaginului si a colului uterin, iar momentul de glorie culmineaza cu o explozie de placere in tot corpul si o senzatie placuta de toropeala.
Pe romaneste simti ca te pisi pe tine big grin

Gasesti pe pornhub un video educational despre squirting: orgasm uterin.

Atentie; sa bei multa apa dupa fiecare orgasm de genul, intai sa incerce partenerul tau cu degetele.
Dami msg daca vrei videoul

| shadow72 a răspuns (pentru TreiSurori):

Vreau eu videoul.......sa vedem poate iese ceva bun

| ClauditaSmile a răspuns (pentru TreiSurori):

Sa imi lasi si mie te rog videoul printr-un mesaj