| MaicutaGabriel a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele in zodia balanta? Din propria experienta daca se poate.

4 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Am şi eu câteva prietene care sunt balanţă şi sunt orgolioase, amuzante şi drăguţe. Sunt ok tipele.
Părere bună.

| Viitorulapropiat a răspuns:

Buna, am avut o prietena in zodia balanta....sunt destul de incapatanate, glumete, orgolioase si atunci cand si-au propus ceva nu dau in apoi. Oricum, conteaza si caracterul fiecarei persoane indiferent de zodie.

| kavasaki99 a răspuns:

Sunt usuratice.

| Durassica22 a răspuns:

Incapatanate, glumete, suparacioase, orgolioase, nebune(in ambele sensuri) si atunci cand isi propus ceva nu dau in apoi
EU SUNT BALANTA