| Andreytta981317 a întrebat:

Ce parere au baietii despre fetele plinute?

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Fiecare om are o constituie a sa. Spre exemplu eu cand eram mic, eram mic si indesat.Am crescut peste noapte pot spune.Am avut mai intai 70 80 de kg, pana am ajuns si pe la 107. Dar si inaltimea ma ajuta, am aproape 1, 85 tongue Insa tine minte un lucru de la mine, nu conteaza cum arati, ci cum gandestikiss

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vai, nu știam că BĂRBAȚII sunt perfecțiunea întruchipată!
Extraordinar...
Pa, pa.

| OnuOnulică a răspuns:

Eu sunt baiat si crede-ma pe mine nu ma intereseza aspectul fizic atata timp cat ai ce discuta cu ea si poti face o conversatie nu e nici o problema.
Pe mine sincer nu ma intereseza asa mult ca alti aspectu fizic...

| Musique a răspuns (pentru OnuOnulică):

"interiorul contează" nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand aud asa ceva innebunesc, dar ce au mai fetele plinute, nu au inima, suflet? Ce e cu atatea complexe?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plinuţe? Vrei să zici grase. Nu plinuţe. Şi da, au nişte păreri foarte proaste, şi aşa şi trebuie.

| Liviu a răspuns (pentru anonim_4396):

Crezi ca imi poti repeta si mie asta in fata? find barbat? sa imi zici ca sunt prost si foarte gras?laughing. Invata sa respecti pustiule, una din femeile grase si proaste(cum le zici tu) poate sa fie si mama ta una din ele, bunica, sora, si poate viitoarea ta sotie.Invata sa respecti o femeie, Ca datorita lor existam.Din pacate cand vad un barbat ca tine (barbat e cam mult zis) Ma face sa imi fie scarba ca sunt barbat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Liviu):

Ce te face să crezi că-s băiat? confused Nu, sunt fată.

| Liviu a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai grav,gandeste-te atunci cand vei ramane insarcinata, te vei face mare, atunci barbatu tau va avea o parere proasta despre tine, nu? Schimbati atitudinea domnisoara, ca nu suntem de ieri de azi iesiti in lume happy

| toncu a răspuns:

Depinde de fiecare