| dulcica1 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele slabe?
Sau nu e asta principalul?

9 răspunsuri:
| VodkaCoca a răspuns:

Parerea mea ca e mai bine o fata mai slabutza la pat ca se misca mai bine si altfel, dar e bine un pic mai plinutza ca sa aiba si baieti de unde apuca nu exagerat de grasa doar mai plinutzehee hee.
De exemplu eu am luat vitamini mananc ca animala si nu reusesc sa ma ingras laughing.

| Lorelai a răspuns:

In general nu sunt prea atragatoare fetelef slabe, dar mai conteaza si caracterul, daca e unul placut, daca e inteligenta e mult mai important.

| Sara2 a răspuns:

Toti baieti vor fete slabe, f bine, parere buna, de ce toate vor a slabeasca? dc fac sala? daca esti grasa dai dovada de nesimtire, eu am 1. 72 inaltime si 57 kg si fostul zicea mereu sa mai slabesc...deci? concluzie, baietii vor aschii langa ei, si fostul meu avea 103 kg... daca si ala vrea slaba inchipuiti-va

| julieta a răspuns:

Nu am nici o parere despre fetele grase sau slabe.eu fac parte din categoria celor slabe am doar 47 kg la 22 de ani, numai am complexe din cauza asta, pentru ca persoana de langa mine m-a facut sa inteleg ca sunt placuta chiar daca sunt slaba s.a.m.d.nu ma afecteaza greutatea altora sau lipsa ei, exista pentru fiecare cineva.

| AnAiLuI a răspuns:

Fetele slabethinking
pai si eu sunt slabutza laughing
pai eu am o parere buna despre elehee hee
o fata slaba devil e buna la pat si in alte chesti...
fapt pentru care la o fata grasa nu o sa gasesti asa ceva big grin
mai ales in pat baiatu` oboseste naiba laughing
De fapt daca iubesti nu mai conteaza cum arata fata ...indiferent cum este este important sa o iubesti love struck

| scarly86 a răspuns:

Fetele slabe...in zilele noastre, poate reprezinta 'principalul' datorita mass-mediei si filmelor.insa este o greseala ca viata ta sa se invarta doar in jurul greutatii tale. uneori fetele slabe sunt mai superficiale, mai rautacioase cu cele mai plinute si de cele mai multe ori considera ca li se cuvine totul chiar de nu fac nimic.depinde totul de caracterul celei in cauza, poate fi o femeie minunata, poate fi o scorpie...

| Stefania . a răspuns:

Nu cred ca are cineva o parere anume despre fetele slabe. Ca doar nu-s specimene sau eu mai stiu.Pana la urma este fiecare cum il lasa D-zeu ...sunt pers care orice ar face nu se pot ingrasha sau pers care orice ar face nu pot slabi. Eu una nu am nikio problema cu fetele slabe.

| annye16 a răspuns:

Wow.super tare subiectull. nu de alta dar eu sunt foarte slaba happy am 1. 72 si am 47 de kg happy
pot sa incep?
1.fiecare persoana pe caro o intalnesc pe strada.vad cum se uita la mine si chicoteste cu cea de langa ea ca cum arat.cat de slaba sunt. daca intru intr-o sala. unde e public.imd se aude. uite ce slaba e.
2. baietilor le plac fetele cu forme. deci daca esti grasa sau slaba nu mai conteaza. ca poti sa fii slaba si sa ai formehappy
3. cei care nu dau importanta greutati. felului in care arati.sunt cei ce te iubesc sau le pasa de tine. in rest eu am fost prost privita
4. in ziua de astazi. CLAR! daca ai haine nu stiu de care(pitzy) nu mai conteaza daca esti grasa sau slaba. pentru ca din ce am observat haina face pe omwinking
5. eu ma simt penibil cand ies pe strada. sunt privita chiar foarte prost...doar cei dragi imi spun ca arat f bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt frumoase sau e frumoasa