| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele slabe care nu au picioarele perfect drepte?

7 răspunsuri:
| scumpik a răspuns:

Pai nu iti face probleme caci fetele slabe sunt cele mai frumoase si in legatura cu picioare care nu sunt perfect drepte NIMENI NU E PERFECT!

| sweety_2724 a răspuns:

Eu, nu am nici o problema. Decat sa ai picioare groase, mai bine subtiri. Oricum, nu toti suntem perfecti, fiecare are un defect, asa ca nu asculta gurile rele.happy

| Clauditza a răspuns:

Cam uratele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Numeni nu este perfect, ai sa te ingrasi, fetele sunt frumoase si slabe si grase.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Caracterul contează, aspectul fizic este pe locul 2.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am o parere foarte buna despre fetele slabe. Sunt foarte frumoase unele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intrebarile pe care le pui tu le am si eu, si eu sunt slaba dar am picioare drepte, si din cate am citit, daca ai picioare subtiri esti in avantaj, iar pentru picioare nu tocmai perfecte...sunt mii si mii de modele de haine fabricate pentru a ascunde orice defect.deci cauta tipurile de haine pe care ar trebui sa le porti pentru a ascunde defectul picioarelor.happy