| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele slabe?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| traficanta a răspuns:

Sunt fete normale, nu`i nimic diferit de celelalte...Omu` nu se judeca dupa fizic, desi cei mai multi la asta se uita prima oara in zilele noastre...

28 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Depinde cat de slabe. Daca au 1, 50 si eu 45 kg, si au si oasele grele, atunci nu. Daca au 1, 60 si au 55 kg, si oase usoare, de aici denota forme si frumusete deci sunt pro.

| Romancutza a răspuns:

Sunt cateva care arata chiar bine slabe, dar sunt altele care sunt prea slabe si arata foarte urat. Pot primi o fundita te rog frumoskiss

| baru a răspuns:

Sunt sexy si placute. Una este sa ai langa tine un dulap cu trei usi si alta este sa ai langa tine o femeie Sper ca nu esti grasa? Daca esti te rog sa ma ierti. Pa

| shadovv a răspuns:

Pai sunt slabe si atat

| Ana213 a răspuns:

Se pare ca ai multe raspunsuri din partea fetelor grase laughing)
Pai eu personal am o parerea buna, adica se respecta, fac sport sau ma rog nu mananca ca si spartele.

| AddaXD a răspuns:

Cand sunt super slabe arata ca betele, e bine sa fi nici gras nici slaab

| Bii26 a răspuns:

Nu am nimic cu ele. Dar cele schiloade chiar nu-mi plac. Daca nu mananca asa raman.Chiar asa? Eu as zice ca daca fac unpic de burtica nu strica.Chiar atunci sunt sanatoase. P. S: unilor baieti le plac fetele slabe, altora nu.

| eduardd a răspuns:

Care-s slabe doar fizic... e ok happy

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Te referi la fetele slabe sau "schiloade"?
nu am nimic in potriva fetelor slabe, sunt frumoase.
dar de cele "schiloade" mi-e mila sincer, cum stau hainele pe ele, ca pe niste bucati de scandura...

| evafanaruto a răspuns:

Nu conteaza daca esti slab ori gras nu esti nici gorila nici mamut sau alt lucru in afara de un om

| UNfriendLY a răspuns:

Gimnaste / modele / balerine, la asta m-am gandit cand ti-am citit intrebarea. deci. iti dai seama despre parere din exemplele alea 3 smug

| lifeistough a răspuns:

Imi plac slabe; bine acum nici anorexice!

| stuffhappens a răspuns:

Sunt misto... lol

| danut a răspuns:

"MyrunikCa a răspuns: Pai, sincer, slabe, slabe, nu`mi plac, adica au un aspect foarte...Plat. Si un baiat, vrea sa simta si el niste forme, nu?"
Am si eu o intrebare paralela: Crezi ca exista vreun barbat caruia i-ar place sa puna mana pe o bucata de slanina ce se misca ca o piftie, avand niste sani ca ugerele de vaca? Fals, accepta grasele din comoditate dar cu ochii sunt tot dupa cele slabe.

| Alexandra. a răspuns:

N-am nimic de spus despre ele.
Dar cele care sunt mult prea slabe, de numa' oasele's de ele...alea chiar ma enerveaza laughing. Adica, sunt unele care chiar nu se pot ingrasa, dar alea care vor sa ramana asa, schelet.no comment. Doua bete infipte-n fund blushing, aparat de mers pe drum. laughing

| ciprian112 a răspuns:

Prefer o fata mai slabuta, in nici un caz schelete, sa fie o fata "buna"sa am unde sa pun manalaughing

| LittleLittleMarmaid a răspuns:

Pai, sincer, slabe, slabe, nu`mi plac, adica au un aspect foarte...Plat.
Si un baiat, vrea sa simta si el niste forme, nu?
My opinion.
Peace.

| b_9797 a răspuns:

Nu stiu, ideea este ca eu o perioada am fost foarte slaba si nu imi placea cum aratam.
Oricum, fiecare femeie e frumoasa oricum ar fi ea.
winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca vor sa devina foto modele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe mine nu ma atrag fetele slabe. prefer ceva mai curvy; d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai pentru fetele slabe leai da putin la biberon sa mai puna un pic pe ele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt frumoase

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar trebuii sa se mai ingrase putin! asta e parerea mea

| Ralucutsa a răspuns:

Eu una am 1, 60 si am 40 kg
Nu suport sa vad pe cantar kg in plus

| Michelleexds a răspuns:

Mersii pentru raspunsurii:*!

| elena_3451 a răspuns:

Parerea mea este ca mai bine slaba decat grasabig grin

| rebee a răspuns:

Pot sa fie slabe de la sine sau sa fie obsedate de corpul lor, ca sa slabeasca, sa slabeasca, sa slabeascalaughing Acelea sunt chiar enervante... Obsedatelechatterbox

| doina22 a răspuns:

Nimic de rau, fiecare cum la lasat dumnezeu