| matyly a întrebat:

Ce parere aveti despre inselat?:-s

14 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

O practica incitanta si murdara, inca o dovada ca prea multe se bazeaza pe sex.
Pentru 5 minute de placere nu merita sa risti suflete, sentimente, relatii stabile si fericiri dupa care vei muri de dor!

| lolly a răspuns:

Se gaseste foarte des.
Insa intr-o relatie unde este iubire reciproca EL trebuie sa fie inexistent.

| harciog a răspuns:

Urita de tot cind e vorba sa fiu inselat dar nu pot spune acelasi lucru cind o fac eu.

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Doar curvele si prostii o practica.

| harciog a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

N-o mai freca la rece ca si tu o faci.Nu zic numai in sens sexual dar noi oamenii ne inselam mereu mintindu-ne citeodata chiar fara motiv.Nu te uiti in jur?

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru harciog):

Frate una e inselat si alta e mintit.
Daca vroiam sa o fwt pe una, ma desparteam 1 zi de prietena si ma duceam la aia, apoi ma impacam si gata.Nu se numeste inselat daca iti lasi prietena...
Eu nu as insela niciodata desi am avut ocazii. Tine de bun simt.

| harciog a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

N-ai inselat niciodata mai mult de-o zi? Trebuie sa recunosc ca ai bun simt la greu.

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru harciog):

N-am inselat niciodata...Si da, am avut parintii alaturi care sa ma educe corespunzator. Daca nu ii interesa de mine, ajungeam acum vai si amar de capu` meu.

| harciog a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Nu stiu ce sa zic, dar mi se pare ca te contrazici si-mi pare rau ca-ti bagi parintii ca ei n-au nici o vina.Hai s-o lasam balta.O zi buna.

| Heather2001 a răspuns:

M-ar tenta sa-mi insel iubitul daca ar dura relatia mai mult de 1 an, pentru ca ma plictisesc f repede si ca sa nu-l ranesc cu o despartire, mai bine il insellaughing

| Piticaaaaa a răspuns:

E o dovada de nesimtire fata de persoana de langa tine.
Nu suport si nu as face asta niciodata.

| Creiot a răspuns:

O parere buna, daca e facut inteligent.

| LEMONNN a răspuns:

Daca nu te satisface partenerul/partenera functioneaza.

| Luzii a răspuns:

Foarte urat am trecut prin asta si nu imi mai dorescI don't want to see