| anonim23232323232323 a întrebat:

Ce părere aveți despre înșelat? V-ați ierta partenera/partenerul dacă ați afla că v-a înșelat? I-ați mai da o șansă, gândindu-vă la anii ce i-ați petrecut împreună și luând în considerare faptul că va fi greu să cunoașteți pe altcineva și să o luați iar de la 0 alături de o altă persoană?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu as ierta deloc. Oricum am fost tradat 1 data in viata & de atunci nu am acordat sansa la niciuna sa mai intre in viata mea. Am decis sa raman liber ca pasarea zburatoare

| Lioana a răspuns:

Depinde de foarte multi factori.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu i-as mai da nici o sansa pentru ca va face tot la fel, odata ce a ales sa insele e pa si la gara, a doua sansa nu se da, cel putin eu nu o dau, pentru ca exista riscul urais sa o faca din nou sau pe ascuns fara sa afli niciodata.

| Emma30555 a răspuns:

Daca as ierta pe cineva pentru inselat as face o daca m as simti si eu vinovata cumva ca s-a ajuns acolo daca eu nu am ce sa imi reprosez cred ca nu. Depinde de fiecare. Ideea e ca daca ierti sa o faci din dragoste nu din teama de a ramane singura. Asta e doar o slabiciune. Nu sta cu cineva din aceasta teama pentru ca te minti singura si nu vei fi fericita. La orice varsta ne putem reface viata

| RobertMoon a răspuns:

Nu pentru că am iertat cândva asta, iar apoi s-a întâmplat din nou peste ceva vreme.

| Pool77 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| OMFGConrad a răspuns:

Nu.

Răspuns utilizator avertizat