| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre iubirile cu nabadai?

Răspuns Câştigător
| CoquineNoire a răspuns:

Sunt cele mai misto si excitante, sunt pentru cei care considera sexy accesele de furie ale celuilalt.
iubirile cu nabadai tin mult pentru cei cu o chimie foarte buna din toate punctele de vedere.

10 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Nu am nicio părere. Fiecare iubeşte aşa cum ştie şi cum îi dictează inima sau raţiunea.

Pa-pa.

| Felys a răspuns:

Nu duc la nimic bun pe termen lung

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Mai exista si altfel de iubire? sau crezi ca esti singura din univers indragostita?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt iubiri fara viitor

| Demonull a răspuns:

Frumoase da nu prea.se incheie naspa de obicei si cei doi se urasc. telenovele laughing

| Vi003 a răspuns:

Sunt peste tot, plutesc prin aer si poposesc in sufletele rebele...

| TizZu15 a răspuns:

Nu prea au rost.winking

| Smileygirl23 a răspuns:

De scurta durata, au un farmec aparte. Totusi, mereu se termina destul de urathappy

| Capriciu a răspuns:

Deci sunt de scurta durata si cu final trist, insa pe parcursul acestei iubiri poti petrece momente foarte cool.

| cllaudDia a răspuns:

Sunt cele mai frumoase love struck