| irina_1911 a întrebat:

Iubirile de o vara sau din timpul verii... aveti vreo poveste de genu asta?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| Punky a răspuns:

Poi...da...acum o traiesc.:p

Răspuns utilizator avertizat
| cooola a răspuns:

Da, de anul trecut.(ar trebui sa povestim?)

| antonemarian a răspuns:

Mda. Dar e prea "cu multe cuvinte porcoase" ca sa o spun aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nu-mi plac aventurile.
Am mare nevoie de echilibru, altfel lumea mea se prăbușește înainte de vreme.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oauuuu... Daca ma gandesc bine am avut destule iubiri de o vara si sincer nu regret niciuna pentru ca sunt genul care adora aventura si pasiunea unei realtii de inceput fara mari obligatii.La firea pe care o am nu m-as vedea niciodata cu adevarat implinita in monotonia unei relatii de simplu cuplu poate pentru ca nu am intalnit inca persoana potrivita, nu se stie niciodata, dar pana atunci...
Daca tot am scris pe acest forum hai sa va povestesc o dragoste de-o vara care mi-as fi dorit, recunosc, sa dureze mai mult de atat, macar inca o varawinking. Eram la mare cu niste prietene cand intr-o zi l-am intalnit pe el. Un barbat cu 15 ani mai mare decat mine, elegant, misterios si disponibil happy. Inainte sa-l intalnesc, inainte ca el sa-mi starneasca acele sentimente profunde nu as fi fost nici in ruptu capului de acord cu o astfel de relatie unde diferenta de varsta chiar exxxxxiiiisssssttttaaaa nu e doar 5-10 ani. A fost o vara frumoasa pentru ca aventura aceea nu a ramas ingropata in nisipul Mamaiei, ci a continuat pana cand s-a terminat vacanta, eu trecem in ultima cls de liceu si trebuia sa ma apuc serios sa imi pregatesc bacul.Eu i-am zis sa ne despartim pentru ca am realizat ca nu aveam oricum niciun viitor impreuna, eu tineam la el asa cum era, el la mine, dar cum avea sa fie peste ani si ani? Am suferit putin(putin mai mult), dar am realizat ca nu merita deoarece fusese o vara cu adevarat exotica si nemaipomenita, dar acum era vremea sa revin cu picioarele pe pamant...Sa astept urmatoare vara... Urmatoarea iubire de-o vara happy

| irina_1911 explică:

Ar fi bine daca ne si povestiti big grinwinking