| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre maturbare? baietii sa-mi raspunda ca fetele nu au cum sa stiehappy... dati-mi mesaj..multumesc

Răspuns Câştigător
| andrey663 a răspuns:

O data la 2 saptamani?laughing) eu fac de 3-4 ori pe zilaughing

11 răspunsuri:
| poesia a răspuns:

Sunt fata si o sa iti raspund, in primul rand si fetele si baietii se masturbeaza, deci nu inteleg de unde asta cu fetele nu au cum sa stie. Masturbarea e o forma de autocunoastere a corpului, te descoperi vezi ce iti place si ce nu.

| cristiiiiiii a răspuns:

Are si avantaje si dezavantaje happy masturbarea in exces nu face bine dar 1 data pe saptamana cred ca este ok happy

| JustRoxanne a răspuns:

Fetele nu au cum sa stie? De ce zici asta?

| CeInteleptul a răspuns:

Este bine
fa si tu o data la 2 saptamani

| andrey663 a răspuns (pentru CeInteleptul):

O data la 2 saptamani?laughing) eu fac de 3-4 ori pe zilaughing

| lavinutsa a răspuns:

Tu de craciun te gandesti ma masturbarehee hee

| anonim_4396 explică (pentru lavinutsa):

Pai si la ce vrei sa ma gandesc. la isuS?

| lavinutsa a răspuns (pentru anonim_4396):

Ar fi cvlaughing gandeste-te la minesmug:*

| y0oAndr3y a răspuns (pentru lavinutsa):

laughing

Răspuns utilizator avertizat
| lavinutsa a răspuns (pentru MadScientist):

Ahaaalaughing))

| lavinutsa a răspuns:

La*