| Ađııa a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care nu poarta fusta? thinking Cum vii se par? As prefera sa raspunda baietii la intrebarea asta big grin

5 răspunsuri:
| andreea7520 a răspuns:

Nu se simt bine in fusta sau nu au picioare frumoase, recunosc ca mult mai sexy sunt tipele in fuste scurte smug
Dar cu totii suntem diferiti happy

| Brotacelu a răspuns:

Si eu apreciez fetele cu fusta din acelasi motiv ca si @Zodiac... Fata= fusta, baiat = pantalon

| Zodiac a răspuns:

Sincer apreciez mai mult o fata in fusta decat una in blugi. da o doza de feminitate mai mare.

Peace

| ramona_1444 a răspuns:

Deci sunt fata si port foarte mult fusta. de obicei nu port fusta fetele care au picioare urate. ar trebui sa poarte toate fetele fusta deoarece este simbolul feminitati ca doar de aia fetele port fusta si baieti nu

| AlBiVgHyU a răspuns:

Eu cred ca fete care poarta fusta scurta sunt sexy si cred ca de asta se imbraca ele mai mult in fusta sa fie sexy sau sa atraga baieti