| Alinootzza a întrebat:

As vrea sa pun o intrebare la care sa raspunda baietii: Ce parere aveti despre fetele care poarta ochelari? Va atrag mai putin?

Răspuns Câştigător
| LiK3 a răspuns:

Parerea mea e ca nu conteaza exteriorul ci interiorul, poti arata foarte bine, dar sa fii o persoana din aia care isplace oricui.
Oricum fetele cu ochelari mereu arata mai atragatoare, parerea mea happy

1 răspuns:
| Vvistula a răspuns:

Mie in totdeauna mi-au placut mai mult fetele cu ochelari decat cele fara, stiu ca suna cam ciudat.