| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre metoda de contraceptie cu: CONTRACEPT-M? Este sigura, a folosit cineva? Merita?

3 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Cred că este o prostie! CONTRACEPT-M am înțeles că sunt niște anti concepționale care ar fi niște ovule care se introduc intra vaginal. Orice compoziție ar avea nu te vor proteja de toate bolile cu transmitere sexuală. Producătorii acelor porcării își vor lăuda produsul!

| butterfly27 a răspuns:

Buna! Eu folosesc deja de vreo 5 luni, si contra sarcinii sunt eficiente>dar trebuie sa ai grija si la BTS.Folosite dupa cum scrie pe prospect nu ar trebui sa ai probleme.

| ioana_8925 a răspuns:

Am folosit pharmatex sunt cam acelasi lucru diferenta ar fi ca cele mentionate de tine sunt romanesti. daca le flolosesti dupa indicatiile oferite sunt eficiente -