| RupHerT a întrebat:

Ce parere aveti despre muscatul de buze cand te saruti cu persoana iubita? Cand ar trebui sa o fac? Dar de sarutul pe gat? Cum ar trebui sa fie cum sa ajung sa o fac. na nu pot trece direct pe gatul ei si etc... laughing Dau funda multumesc!

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

O parere cat se poate de prosta.Te-ai gandit ca s-ar putea ca parintii fetei sa-ti faca capul tot un deal si-o vale? laughing Ca te pot invineti ca unul lovit de tren?

Răspuns utilizator avertizat