Este prima mea iubita, ce ar trebui sa fac? Sa o sarut sau sa o pup(pe buze) prima data? Cum trebuie sa saruti? DAU FUNDA!

1 răspuns:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

În primul rand calmează-te oleacă. După aia îți zic doar atât, trebuie sa fi natural nu încerca să te comporți ca și cum ai fi ceea ce nu ești. Nu încerca să te dai mare, sa te "încordezi" când nu e cazul. Cu pupatul lasă să vină lucrurile de la sine ca altfel nu o sa fie prea ok. Și mai mult ca sigur începe cu un simplu pupat pe buze care este mai ușor decât sărutul. Pur și simplu îți țuguiezi puțin buzele și le lipești de ale ei ( cu ochii închiși, nu uita). Succes