| MrNuggets a întrebat:

Ce parere aveti despre nimfomane? Credeti ca asa s-au nascut?

3 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Toată stima și respectul, adevărate doamne

| relian a răspuns:

Exact, asa te nasti, cu acea nevoie sporita, nu o dobindesti pe parcurs asa cum incearca pe aici careva sa sugereze

| ValentinMihai78 a răspuns:

Toată lumea se naște normal, în afară de un mic procent, care de la nașterea sa se observă că are probleme medicale.
Restul obsesiilor se dezvoltă mai ales după adolescență în urma unor frustrări, influențe negative. Sunt probleme medicale, care nu au leac din păcate.